top of page

Мене звати Анна-Марія, я психологиня, екзистенційна психотерапевтка у навчанні, а також дослідниця у сфері психічного здоров’я. 

 

Мені важливі люди, і ця професія для мене - можливість допомагати іншим розуміти та приймати самих себе. Моє особисте щастя  - бачити, як люди, з якими я працюю, стають цілісними, будують теплі та підтримуючі стосунки, починають жити більш сповненим життям.

 

Я працюю в екзистенційно-феноменологічному підході. Насамперед це означає, що я будую стосунки з людиною, а не проблемою чи діагнозом. Я не з тих спеціалістів, що знають “як правильно”, будуть чомусь вчити чи давати багато домашніх завдань. Скоріш я буду уважна до вас, ваших почуттів, та вашого унікального способу жити в цьому світі, і допоможу помітити та усвідомити те, що важко зробити самому. Якщо ви читали Ірвіна Ялома чи Віктора Франкла, то ці психотерапевти працювали саме в екзистенційному підході. 

 

Я працюю з дуже різними людьми: серед моїх клієнтів часто багато представників креативних професій, програмістів, менеджерів, власників бізнесів, науковців, студентів.. є навіть психологи. Мабуть, люди, яким зі мною найбільш комфортно, це ті, хто, зіткнувшись із складністю у своєму житті, будь то депресія, тривога, скліднощі у стосунках чи на роботі, не просто шукають магічну пігулку, а готові подивитися на проблему в широкому життєвому контексті та сприйняти себе всерйоз.

 

Якщо ви готові пошукати свій шлях до більш усвідомленого та сповненого життя, я буду рада стати в цьому компанією та підтримкою.

Освіта

New School of Psychotherapy and Counselling & Middlesex University, UK

2022-2024

MSc in Psychotherapy Studies

Моєю наставницею на цьому навчанні є одна з найяскравіших представниць Британської школи екзистенційної психотерапії, Еммі ван Дорцен. Я також займаюся дослідницькою роботою в галузі переживання емоційної травми та втрати.

Екзистенційний психотерапевт

Членство в професійних асоціаціях

Я асоційована членка Східно-Європейської Асоціації Екзистенційної терапії (EEAET), Британського Товариства Екзистенційного Аналізу, членка Національної Психологічної Асоціації України (Дивізіон психічного здоров'я) і працюю відповідно до етичного кодексу цих організацій. Я супервізую свою практику, а також сама довгостроково працюю із психотерапевтом.

Інститут гуманістичної та екзистенційної психотерапії (HEPI), Литва

2022-2027

Навчаюся на п'ятирічній програмі Екзистенційної терапії, після якої зможу претендувати на Міжнародний сертифікат психотерапевта. Серед моїх наставників на цій програмі багато талановитих терапевтів, у тому числі Рімантас Кочюнас, доктор психології, що стоїть біля витоків екзистенційного підходу у Східній Європі.

2018-2020

University of Geneva, Швейцарія

MSc in Global Health

Я вивчала міжнародні інструменти в управлінні охороною здоров'я, з фокусом на психічному здоров'ї, регулюванні психоактивних речовин та неінфекційних захворюваннях. Цей диплом підготував мене до різних аспектів аналітичної та управлінської роботи у сфері охорони здоров'я. 

2019-2020

L'École normale supérieure (ENS), Франція

Exchange year


Рік навчання я провела у Вищій Нормальній Школі та присвятила його вивченню міжнародного права, кліматичних переговорів та стажування у сфері глобальної охорони здоров'я.    

2013-2017

КНУ імені Т.Г. Шевченка,

Україна

BА in Psychology

Під час навчання мене цікавили переважно теми клінічної психології, психології здоров'я та психотерапії. 

2014-2015

Міжнародний Інститут Глибинної Психології, Україна

Спеціалізація з психоаналізу

 

Протягом року я вивчала класичний психоаналіз Фройда, а також Юнга, Адлера, психіатрію, сексологію, арт-терапію тощо. 

2012-сьогодні

Більше десяти років я проходжу різні короткострокові програми навчання по роботі в цікавих мені методах (від арт-терапії до майндуфлнес-медитації у програмі Mindfulness-based Stress Reduction) або за важливими темами, такими як професійне вигорання, травма та ПТСР, робота з втратою,  кризове консультування, перша психологічна допомога, нейропсихологія тощо.

bottom of page