top of page

Правила, запитання та відповіді

Я працюю в екзистенційно-феноменологічному підході. Насамперед це означає, що я будую стосунки з людиною, а не проблемою чи діагнозом. Це не означає, що ми говоритимемо тільки про екзистенційні даності або сенс життя, швидше просто будемо розглядати різні труднощі, з якими ви стикаєтеся в житті, як ваш унікальний спосіб бути у світі.  Якщо ви читали Ялома, Бюдженталя чи Віктора Франкла, то знайте, що ці психотерапевти працювали в екзистенційному чи близькому йому гуманістичному підході.

У якому напрямку психотерапії ви працюєте?

Екзистенційний психотерапевт

Так, у терапевтичної роботи є свої правила та обмеження. Наприклад, моя терапевтична година триває 50 хвилин. Відповідальність клієнта – прийти вчасно на консультацію, тому що я не продовжую сеанс, якщо ви запізнилися.

Якщо ми працюємо в терапевтичному форматі, то зустрічаємося регулярно, зазвичай раз на тиждень. Відпустки, та інші пропуски обговорюються окремо.
 

Все, про що ми говоритимемо на сеансі, залишиться конфіденційним. Я можу обговорити ваш випадок із колегою-супервізором, не згадуючи ваші особисті дані, для покращення нашої роботи.

Під час нашої роботи та якийсь час після неї я не зможу консультувати ваших близьких родичів, дітей, начальників та підлеглих, а також бізнес-партнерів. Хоча я завжди буду вдячна за рекомендацію для друзів та знайомих.

На сьогодні я працюю онлайн, та деколи в Києві та Парижі.

Чи є якісь правила, про які мені варто знати?

Ціна терапевтичної сесії – 60 євро. Винятком є українці, чиї доходи не прив'язані до іноземної валюти, сесія в такому разі буде еквівалентна 40 євро (1600 гривень на момент написання цієї секції).

У мене також є кілька соціальних місць із суттєвою знижкою, які час від часу звільняються. Ці місця я віддаю людям, чиї запити вважаю важливими для свого професійного розвитку. На сьогодні це люди, що переживають втрату, ті, хто повернувся з полону та люди, що мають РАС.
 

Перша консультація оплачується повністю в момент, коли ми про неї домовляємося. Я повертаю цю оплату, якщо ви скасовуєте її не пізніше ніж за 48 годин.

З клієнтами, з якими ми бачимося регулярно, скасування або перенесення сесії здійснюється за 24 години до зустрічі, інакше скасована сесія оплачується.

Яка вартість ваших послуг?

Екзистенційний психотерапевт
bottom of page